Karolina Brózda
Na zbiorniku wodnym w Bogdance zorganizowano zawody wędkarskie dla dzieci o „Puchar Jesieni”.

Do rywalizacji przystąpiło 15 zawodników, których podzielono na trzy kategorie wiekowe: do lat 12, do lat 14 i do lat 16. W ramach przygotowania odbyło się wytyczenie stanowisk oraz ich losowanie, a także kilkunastominutowe zanęcanie. O godz. 9.15 rozpoczęło się łowienie, które trwało trzy godziny. Następnie komisja sędziowska w składzie Zbigniew Jedynak, Edward Wosik, Grzegorz Miazek, Tadeusz Miazek, Jerzy Durański i Łukasz Poździej, dokonała komisyjnego zważenia ryb.

Specjalny puchar dla najmłodszego uczestnika otrzymał 7-letni Franciszek Kłosiński, który złowił ryby o wadze 340 gramów. Nagrodę wręczył mu Jerzy Durański, opiekun dzieci i młodzieży w brzezińskim kole Polskiego Związku Wędkarskiego.

W kategorii do lat 12 pierwsze miejsce zajął Bartosz Darnowski z wynikiem 0,84 kilograma ryb. Drugą pozycję zajął Marcel Markiewicz z wynikiem 0,77 kilograma złowionych ryb. Ryby o łącznej wadze 66 gramów i tym samym trzecie miejsce przypadło Antoniemu Sułkowi. W kategorii do lat 14 pierwsze miejsce z wynikiem 1,1 kilograma ryb zajęła Nadia Poździej, na drugiej pozycji w tej samej kategorii wiekowej uplasował się Kacper Wasiak, który złowił ryby o łącznej wadze 800 gramów. W kategorii do lat 16 z wynikiem 0,63 kilograma złowionych ryb zajął Wiktor Domański, drugie miejsce z wynikiem 0, 60 kg ryb zajął Wiktor Budziewski, zaś trzecie Kacper Waleski, który złowił ryby o łącznej wadze 0,57 kilograma.