Tygodniowy przegląd prasy (Brzeziny, 21.06-27.06.2020), poznaj najważniejsze informacje z Brzezin

Newsroom 360
Newsroom 360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 21.06 do 27.06.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 21.06 do 27.06.2020 CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Brzezin, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 21.06 a 27.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gmina Dmosin: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 1 tura”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Brzeziny od 21.06 do 27.06.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Gmina Dmosin: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 1 tura

Wiesz, gdzie głosować w gm. Dmosin podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Dmosin 28.06.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 1 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Dmosin zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Brzeziny w 1 turze? Lista lokali wyborczych

Lista lokali wyborczych w gm. Brzeziny, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 28.06.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 1 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Lokale wyborcze w gm. Rogów - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 1 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Rogów w 1 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 28.06.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Rogów sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple iPad 2019 10,2" 32GB W-Fi Złoty (MW762FD/A)


Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 32GB LTE Czarny (SM-T515NZKDXEO)


Tygodniowa prasówka 21.06-27.06.2020 Brzeziny: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Brzezinach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Lokale wyborcze w gm. Żelazków - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Lista lokali wyborczych w gm. Żelazków, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Szczytniki w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Szczytniki w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Szczytniki sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Lokale wyborcze w gm. Mycielin - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Lista lokali wyborczych w gm. Mycielin, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Gmina Lisków: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Wiesz, gdzie głosować w gm. Lisków podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Lisków 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Lisków zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Lokale wyborcze w gm. Koźminek - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Lista lokali wyborczych w gm. Koźminek, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Lokale wyborcze w gm. Ceków-Kolonia - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Ceków-Kolonia w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Ceków-Kolonia sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Lokale wyborcze w gm. Brzeziny - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Brzeziny w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Brzeziny sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Brzezińscy trzecioklasiści przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej

Dzisiaj (27 czerwca) dwie grupy brzezińskich dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

📢 Burmistrz Brzezin z jednogłośnym absolutorium

Radni brzezińskiej Rady Miejskiej w ostatnim tygodniu spotkali się na sesji.

📢 Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – bez przedstawień i apeli

Dziś (26 czerwca) zakończył się rok szkolny 2019/2020.

📢 Małgorzata Polewczak, trenerka brzezińskich hokeistek na trawie, świętowała urodziny

W środę (24 czerwca) urodziny obchodziła jednak z najbardziej znanych brzezinianek, Małgorzata Polewczak.

📢 Najdziwniejsze festiwale świata, które przyciągają turystów z całego globu. Najpopularniejsze letnie imprezy już niebawem!

Lato to czas festiwali, nie tylko muzycznych. Choć obrzucanie się pomidorami czy pomarańczami nie brzmi zachęcająco, są to imprezy, które przyciągają ludzi z najdalszych zakątków świata. Okazuje się, że im dziwniej, tym lepiej. Choć w 2020 roku część wydarzeń została odwołana, warto zobaczyć, jak świętowano do tej pory i przygotować się na lepsze czasy. Jeśli chcecie - niekiedy dosłownie - posmakować lokalnych festiwali, zobaczcie listę tych najbardziej absurdalnych.

📢 Małgorzata Polewczak, trenerka brzezińskich hokeistek na trawie, świętowała urodziny

W środę (24 czerwca) urodziny obchodziła jednak z najbardziej znanych brzezinianek, Małgorzata Polewczak.

📢 Burze z gradem możliwe dziś w całym województwie łódzkim!

Dziś (25 czerwca) od godz. 14 na terenie całego województwa łódzkiego mogą wystąpić burze z gradem.

📢 Niedobory w diecie są groźne. Zobacz, jakie choroby powodują

Częste stosowanie ubogokalorycznych diet, rezygnacja z konkretnych grup produktów (np. mięsa, nabiału), wybieranie wysokoprzetworzonej żywności i zwiększone zapotrzebowanie na składniki pokarmowe związane m.in. z ciążą, wiekiem czy wysokim poziomem aktywności fizycznej, to jedne z najczęstszych przyczyn niedoboru witamin, soli mineralnych i innych substancji odżywczych.

📢 Brzeziny dostaną pieniądze na walkę ze skutkami ostatnich zalań

Mieszkańcy Brzezin znów mocno ucierpieli na skutek nawałnic, które przetoczyły się nad regionem w ostatnim czasie.

📢 Wpadki i gafy polskich prezydentów. Wybory prezydenckie przed nami, zobacz czego nie powinny robić głowy Państwa

Sto milionów dla wszystkich głosujących od Lecha Wałęsy, choroba filipińska Aleksandra Kwaśniewskiego, kłopoty z ortografią i marne żarty Bronisława Komorowskiego, wreszcie Ostry Cień Mgły obecnego prezydenta Andrzeja Dudy. Zobacz Top 10 - Polscy Prezydenci, wpadki i gafy. Na kilka dni przed pierwszą turą wyborów parlamentarnych przypominamy wpadki najważniejszych urzędników Rzeczpospolitej.

Media obecne terenie przygranicznym. Znamy zasady.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie