Olimpia Grudziądz - ŁKS 3:1

dem
ŁKS - Olimpią Grudziądz 3:1
ŁKS - Olimpią Grudziądz 3:1 Łukasz Kasprzak
W Grudziądzu ŁKS walczył w sobotę z miejscową Olimpią. Drużyna ŁKS przegrała z Olimpią Grudziądz 3:1. Pierwszy gol w meczu padł dla Olimpii. W 58 minucie spotkania bramkarza ŁKS pokonał Wożniak.

W 72 minucie wyrównującego gola dla ŁKS zdobył Jakub Więzik. 5 minut później Olimpia po strzale Ruszkula znów prowadziła. Ostatniego gola Olimpia zdobyła w doliczonym czasie gry po strzale Cieślińskiego.

Olimpia Grudziądz ŁKS 3:1
Gole: Marcin Woźniak 58′, Jakub Więzik 72′, Piotr Ruszkul 77′, Adam Cieśliński 92′
ŁKS: Bogusław Wyparło, Nikołaj Borsukow, Daniel Cyzio, Daniel Brud, Artur Gieraga, Paweł Kaczmarek, Jacek Kuklis, Michał Osiński, Dawid Sarafiński, Paweł Sasin, Jakub Więzik